Sezon Udręczonych w Destiny 2. Rzeźnicy, nowe misje i sporo sprzętu

Destiny 2 nowy sezon
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Destiny 2 rusza z nowym sezonem. Sezon Udręczonych przedstawia nam sporo nowej zawartości, w tym egzotyczną broń, a także możliwość wcielenia się w rzeźnika.

W Destiny 2 rozpoczął się Sezon Udręczonych, który przedstawia graczom mnóstwo nowej zawartości. Klasycznie już dla Bungie dostaniemy nie tylko skórki czy broń, ale i nowe aktywności, a także zmiany w istniejących elementach rozgrywki. Ogółem jest tego dość sporo – dla fanów to z pewnością świetny argument za spędzeniem w grze jeszcze trochę czasu.

Sezon Udręczonych przedstawia nam kolejne tło fabularne, w którym ponownie trafimy na kosmiczny statek Calusa – Lewiatana. No dobra, a raczej to, co z niego zostało. W środku jednak natrafimy na spaczone koszmary z przeszłości. Naturalnie to naszym zadaniem będzie się ich pozbyć. Dokonamy tego, wcielając się m.in. w rzeźnika.

Jedną z nowych aktywności jest wspomniane stawianie czoła koszmarom. Gracze przyzwą wynaturzenia i będą je oczyszczać przy pomocy ognia. Będzie to możliwe znacznie łatwiej ze znacznie zmienioną i zaktualizowaną klasą Słońce 3.0. Twórcy przeprojektowali klasę przy wykorzystaniu aspektów i fragmentów, więc gracze skorzystają z różnych opcji konfiguracji. Na nudę z pewnością nie będziemy narzekać.

Jeżeli graliście w Destiny 1, być może kojarzycie broń boczną Intruz – właśnie powraca w najnowszej aktualizacji do Destiny 2. Egzotyczne wyposażenie Shiro-4 będzie dostępne dla graczy w przepustką sezonową od razu. Skoro już przy niej jesteśmy – tak, pojawi się nowy season pass, a w nim mnóstwo nowego sprzętu do odblokowania.

W sklepie Eververse pojawi się nowy pakiet srebra zachęcający nas do promocją – przy zakupie 1000 szt. srebra, otrzymamy gratisowe 700 oraz emotkę „Papierowy wiatrak”. Choć nowy sezon już wystartował, część nowości dopiero nadejdzie. Już dziś o godzinie 19:00 ruszy pierwszy z dwóch lochów zawartych w edycji specjalnej Królowej-Wiedźmy. Do ich odpalenia wymagany jest zakup dodatku lub też specjalnego Klucza lochu Królowej-Wiedźmy za 2000 szt. srebra.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie