Nowe wydarzenie w Destiny 2. Strażnicy, złoto czeka

Destiny 2 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gracze Destiny 2 mogą się już zapoznać z nowym wydarzeniem. Jeśli mało Wam rywalizacji, teraz będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w Zawodach Strażników.

Nowe wcielenie powracającego eventu jest już dostępne i możecie brać w nim udział do 24 maja. Za uczestnictwo w specjalnych aktywnościach w paru kategoriach otrzymacie punkty, które wymienicie na wyjątkowe nagrody, w tym egzotyczne i legendarne bronie oraz egzotyczny statek – jest o co walczyć.

W trakcie Zawodów Strażników możecie też wesprzeć swoją klasę poprzez angażowanie się w rozgrywkę PvE. Pod koniec każdego tygodnia rozgrywek wszystkim klasom zostaną przydzielone laury, których suma będzie kluczowa w finale wydarzenia. Jeśli Wasza klasa zwycięży, zostanie uhonorowana, a w Wieży pojawi się trofeum, któremu będziecie mogli się przyglądać przez cały rok.

Bungie organizuje też mistrzostwa o Puchar Zawodów Strażników, w którym zmierzą się 42 drużyny, w tym 3 zespoły z Polski. Każda z drużyn będzie też zbierać datki, które zostaną przekazane organizacji Direct Relief zajmującej się poprawą stanu zdrowia i warunków życia osób dotkniętych ubóstwem oraz ofiar wypadków. Jeśli wspomożecie akcję kwotą co najmniej 25 dolarów, otrzymacie emblemat Przysięgi Strażnika – każdy gest jest jednak ważny.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie