Demon’s Souls Remake ma przed graczami wiele tajemnic. W plikach ukryto cztery ciekawostki

Demon's Souls Remake - grafika
PS5

Gracze nie odkryli jeszcze wszystkich sekretów Demon’s Souls Remake. Po tajemniczych drzwiach przyszła pora na kolejną tajemnicę. Dataminer znalazł w grze pliki czterech nieznanych przedmiotów.

Lance McDonald twierdzi, że zna nazwy przedmiotów, ale nikt nie wie, jak je znaleźć. Co więcej, najpewniej nie poznamy przeznaczenia tajemniczych itemków, chyba że w zabezpieczenia PS5 zostaną złamane.

Bluepoint Games dodało do remake’u Demon’s Souls kilka nowych przedmiotów, które wciąż pozostają nieodkryte.
Gdybym wiedział jak samemu je zdobyć, zrobiłbym to. Wiem tylko, że istnieją w plikach. Jeśli kiedyś dostaniemy jailbreak PlayStation 5, może uda mi się to rozgryźć, ale na razie wiem tylko, że są 4 nieodkryte przedmioty i wiem, jak się nazywają.

– napisał Lance McDonald na Twitterze

Gry From Software słyną ze swojej tajemniczości i wielu sekretów poukrywanych w lokacjach. Remake autorstwa Bluepoint Games dodał parę sekretów od siebie i gracze chętnie odkrywali na nowo odświeżone miejscówki.

Obecnie Bluepoint Games rzekomo pracuje nad autorskim projektem, a nie odświeżeniem starszej produkcji. Studio zostało w zeszłym roku przejęte przez PlayStation i nie ogłosiło jeszcze swojej nowej gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie