Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sprawdzajcie za darmo skradankę z goblińskim skrytobójcą w roli głównej

Cyanide Studio ma dobrą nowinę dla graczy.

Styx: Shards of Darkness to całkiem przyzwoita skradanka, w której możemy wejść w skórę przebiegłego goblina wyruszającego infiltrować miasto Körangar, będące bastionem Mrocznych Elfów. Recenzje tytułu wypadły pozytywnie i średnia z blisko 40 ocen wystawionych przez branżowych redaktorów wynosi 72/100 (według Metacritic). Jeśli chodzi o notki od graczy na Metacritic, są one jeszcze lepsze. Z 74 ocen mamy średnią 78/100.

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem Styx: Shards of Darkness, lecz nie możecie się ostatecznie zdecydować, mamy coś, co powinno pomóc. Cyanide Studio wypuściło bowiem demo Styx: Shards of Darkness, które możecie ściągnąć ze Steam (po prawej stronie kliknijcie w Pobierz demo) i przekonać się o wartości gry. Do sprawdzenia mamy cały tutorial level, w którym będziemy się skradać, kraść i uczyć poruszania po otwartym świecie gry.

Dodatkowo deweloperzy przygotowali promocję na Styx: Shards of Darkness. Tytuł możemy nabyć o 40 proc. taniej, płacąc za niego około 100 zł. Jeśli zdecydujemy się na zakup, przeniesiemy do pełnej wersji wszystkie postępy poczynione w wersji demonstracyjnej.

O grze Styx: Shards of Darkness

Odkryj ogromny świat, eliminuj lub omijaj nowych wrogów i bossów oraz wypróbuj nowe umiejętności i bronie z arsenału goblińskiego skrytobójcy.

Skradaj się sam lub w towarzystwie przyjaciela w trybie współpracy! Zdobądź strzeliste wieże elfickiego miasta, spenetruj terytorium Krasnoludów i pokonaj niebezpieczeństwa nowych krain, aby ukończyć misję, od której zależą dalsze losy Twoich braci.

Wspinaj się, skacz i pokonuj na różne sposoby wielowymiarowe poziomy oparte na silniku Unreal Engine 4. Chowaj się w zakamarkach lub skradaj się wysoko ponad głowami przeciwników. Wykorzystaj punkty doświadczenia na zakup nowych umiejętności i rozwój technik, które pomogą Ci w walce, infiltracji i rzucaniu czarów. Odzyskuj drogocenne artefakty i wynajduj składniki potrzebne do budowania pułapek, tworzenia przedmiotów oraz klonów, które wyprowadzą w pole Twoich przeciwników. Wybór taktyki należy do Ciebie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%