Demo DriveClub wstrzymane dla posiadaczy PlayStation Plus

Serwery Sony znowu nie dają rady.

Twórcy DriveClub podali właśnie informację, że wraz z aktualizacją PlayStation Plus, która w Europie nastąpi dziś po południu, mogą pojawić się problemy z pobraniem demonstracyjnej wersji DriveClub przeznaczonej dla posiadaczy PS+. Z racji tej, że serwery mogą nie wytrzymać natłoku chętnych do pobrania gry, pierwszeństwo mają dostać ci, którzy grę już kupili cyfrowo lub w formie pudełkowej i będą chcieli zagrać w sieci. Pozostali muszą zadowolić się trybem single player. Przynajmniej do momentu, kiedy pobieranie gry nie rozłoży się w czasie. Tym samym wypuszczenie DriveClub w ramach PS Plus zostało wstrzymane.

Taką decyzję studio producenckie podjęło po tym, jak wczoraj miała miejsce premiera DriveClub w USA. Serwery niestety nie dały radę, a twórcy chcieli jednak dać pierwszeństwo osobom, które za grę już zapłaciły.

Dziś całe zamieszanie komentują na Facebooku. Miejmy jednak nadzieję, że najpóźniej jutro gra pojawi się w PS Plus. Pełną listę produkcji PlayStation Plus październik możecie zobaczyć w poprzednim naszym newsie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.