Delta Force: Hawk Ops – pierwszy trailer. Sieciowa strzelanka z terrorystami w tle podzieliła graczy

Delta Force: Hawk Ops
Mobile Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Delta Force: Hawk Ops – gra, która ma się pojawić jeszcze w tym roku, to reboot serii z końcówki ubiegłego wieku. W sieci właśnie pojawił się pierwszy trailer strzelanki.

Nowe Delta Force zapowiedziano jesienią minionego roku. Zdradzono wówczas, że będzie to strzelanka FPP, która zaoferuje zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i tryb multiplayer. Wraz z zapowiedzią zaprezentowano wówczas budzący nostalgię trailer. Niestety ten opublikowany dziś, nie ma z serią zbyt wiele wspólnego. Przypomina raczej nowoczesne, sieciowe odsłony Call of Duty. Ale cóż – jak to mówią: trzeba iść z biegiem czasu i wydaje się, że producent końcowo celuje przecież w młodsze pokolenie graczy, stąd i potrzeba unowocześnienia rozgrywki. Ponadto za tytuł odpowiedzianlny jest zespół TiMi Studios. Ten sam, który stworzył Call of Duty: Mobile. Zresztą – zobaczcie i oceńcie sami:

Delta Force: Hawk Ops – reboot serii w 2024 roku

Mimo że nowa odsłona niekoniecznie budzi skojarzenia z pierwszymi częściami, to komentarze pod trailerem w serwisie YouTube są bardzo przychylne. Użytkownicy platformy chwalą grę za szczegółowość detali, jak i generalnie za grafikę. Jeśli produkcja faktycznie utrzyma ten stan zaawansowania graficznego do swej premiery i cieszyć będzie również gameplay’em, to wygląda na to, że zdobędzie rzeszę wiernych graczy. I to wielu. Zwłaszcza, że będzie ona dystrybuowana w modelu free to play. Warto doprecyzować, że gra zaoferuje zarówno tryb dla jednego gracza (single player), jak i sieciowy (multiplayer), w ramach którego dostępnych jest kilka wariantów zabawy. W przypadku kampanii single player można będzie liczyć na kilkugodzinną kampanię fabularną z filmowym zacięciem. Wydarzenia w grze osadzono w 2035 r. i zabiorą gracza do Mogadiszu, stolicy Somalii, gdzie weźmiemy udział m.in. w ulicznych bitwach oraz w nocnych operacjach. Poznając historię, fani cyklu Delta Force napotkają wiele postaci, które pojawiły się w jego poprzednich odsłonach. Gra ma pojawić się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. A TUTAJ znajdziecie już oficjalną stronę projektu.

Advertisement
Udostępnij: