Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deathloop, nowa gra wydawana przez Bethesdę, ma polski zwiastun

Podczas niedawnego The Future of Gaming twórcy z Arkane Lyon pokazali Deathloop. Teraz wydawca gry prezentuje polską wersję trailera z gameplayem.

Deathloop to nowatorska strzelanka FPP, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy już podczas targów E3 w 2019. Produkcję tworzy studio Arkane Lyon, odpowiedzialne chociażby za Dishonored. Natomiast wydaniem gry zajmuje się Bethesda. Lokalny oddział studia opublikował właśnie trailer z gry w polskiej wersji językowej.

W tytule trafimy na tajemniczą wyspę Blackreef, gdzie naszym zadaniem będzie powtarzanie tego samego dnia. Naszą jedyną szansą na zwycięstwo w produkcji ma być przerwanie pętli, co uczynimy, jeśli zgromadzimy niezbędne informacje i zabijemy osiem osób zanim dzień zostanie zresetowany. Jednocześnie będziemy musieli kryć się przed zabójczynią Julianną, która na pewno utrudni nam zadanie, zabijając głównego bohatera i resetując pętlę.

Deathloop ma zadebiutować w okresie świątecznym 2020, a więc pewnie około listopada. Gra trafi wyłącznie na pecety i PS5. Poniżej wspomniany zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się