Polacy zapraszają na darmowe sprawdzanie nowego soulslike’a

Deathbound
Newsy PC

Już w lutym będziemy mogli pobrać za darmo demo nowej gry RPG akcji w stylu soulslike. Wersja próbna Deathbound zostanie udostępniona na Steam.

Deathbound czerpie garściami z gatunku soulslike, a pracujące nad tytułem brazylijskie studio Trialforge zapowiada, że dostaniemy nowe „odważne” podejście do tego typu gier. Wydaniem Deathbound zajmie się polska firma Tate Multimedia i właśnie oni, wraz z deweloperem, zapraszają wszystkich PCtowców na demo swojego nadchodzącego tytułu. Te dostaniemy za darmo już wkrótce, na Steam Next Fest. Przy okazji sprawdźcie, czy znacie wszystkie najlepsze gry souslike w naszym zestawieniu TOP 10 gier podobnych do Elden Ring. Przegląd najlepszych soulsów.

Demo Deathbound na Steam. Kiedy?

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie nastąpi premiera pełnej wersji gry. Póki co deweloper zapowiada, że nastąpi to w 2024 roku. Wiemy natomiast, że w dniach od 5 do 12 lutego będziemy mogli pobierać ekskluzywne demo ze Steam. Pojawi się ono na karcie gry. Taka próbna wersja pozwoli nam pograć pięcioma różnymi postaciami:

  • Wznieś stal jako szlachetna Therone Guillaumen, prawa ręka Bogini Śmierci.
  • Przebij serca Żołnierzy Śmierci jako Iulia Tchevlaskia, bojowniczka Kultu Wolności Życia.
  • Wykorzystaj brutalną siłę jako Agharos z Merivy, zaciśnięta pięść arcyksięcia.
  • Władaj nieubłaganą magią jako Olivia Heinz, kanclerz króla Krulezgon.
  • Wyjdź z cienia jako Anna Lepus, rozczarowana zabójczyni.

Deathbound przenosi nas do mrocznego świata fantasy, gdzie ścierają się ze sobą zwolennicy wiary i nauki. Gracze wchodzą w buty bohatera, który potrafi korzystać z umiejętności pokonanych wojowników. Gra oferuje również możliwość tworzenia dostosowanych stylów gry poprzez system drużyny dla czterech bohaterów. Gracze mogą tutaj płynnie przełączać się między postaciami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie