Stało się. Death Stranding jest już dostępne w Game Passie

Death Stranding już w Game Passie. Tak, piekło zamarzło
Newsy PC

Death Stranding trafiło do Xbox Game Pass (a w zasadzie – PC Game Pass). Wielki hit z PS4 doczekał się swojego miejsca w katalogu gier Microsoftu.

Wcześniej były przecieki… i to wyjątkowo obfite. Początkowo wiele osób nie chciało za bardzo uwierzyć w to, że Death Stranding faktycznie trafi do PC Game Pass, no bo to przecież tytuł oryginalnie z PS4. I to taki, do którego prawa najwyraźniej wciąż posiada PlayStation. Ostatnio jednak okazało się, że hit od Hideo Kojimy faktycznie do tej obszernej biblioteki gier trafi.

Co więcej – dowiedzieliśmy się, że to wcale nie zasługa Sony, a firma nie za bardzo miała co do gadania. Ot, marką tą zarządza Kojima Productions i 505 Games. Być może sytuacja inaczej wygląda w przypadku ulepszonej wersji, ale do Game Passa trafia właśnie ta „podstawowa”.

Marzenie wielu graczy się wreszcie ziściło, bo Death Stranding jest już dostępne w PC Game Pass. Abonenci usługi Microsoftu mogą już teraz pobierać świetnie przyjęty tytuł (choć… nie do końca idealny) na dyski swoich komputerów. Oczywiście mowa wyłącznie o wersji PC. Gra raczej nigdy nie trafi na maszyny Xbox.

Game Pass to świetne miejsce dla DS, czyli gry, która dla wielu graczy może wcale nie przemawiać. To w końcu dość wymagający, autorski i oryginalny tytuł. Obecność w usłudze z pewnością pomoże graczom, którzy nie są pewni, czy produkcja ta może okazać się grą dla nich. Osobiście z całego serca polecam. Tym bardziej że „dwójka” może właśnie powstawać i nie jest to jedyna gra, nad którą najpewniej pracuje Kojima.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie