Death Stranding na PC – znamy dokładną datę premiery. Zobaczcie nowy zwiastun

Ważna wiadomość dla fanów gry Kojima Productions: 505 Games ujawniło, że Death Stranding trafi na pecety już 2 czerwca 2020. Przy okazji wydawca opublikował zwiastun z blaszakowej odsłony gry.

O tym, że debiutancka produkcja studia Hideo Kojimy ma trafić na PC, wiemy już od października zeszłego roku. Wtedy to pisaliśmy, że wstępnie tytuł ma zadebiutować na blaszakach w lecie 2020. Teraz okazuje się, że fani, którzy chcą zagrać w DS na komputerze, nie będą musieli czekać nawet do lata – data premiery pecetowej wersji tytułu została zaplanowana na 2 czerwca. Wtedy produkcja trafi na Steam i Epic Games Store.

Przy okazji 505 Games, które zajmuje się dystrybucją i reklamą Death Stranding na PC, opublikowało premierowy zwiastun z gry. Publikujemy go poniżej.

Death Stranding to pierwsza produkcja studia Kojima Productions, założonego przez Hideo Kojimę po jego odejściu z Konami w 2015. Tytuł zadebiutował na PS4 8 listopada 2019, zyskując sympatię graczy i krytyków. Średnia ocen produkcji Hideo Kojimy serwisie Metacritic wynosi na dzień dzisiejszy 82 procent (na bazie 109 recenzji). Pozostaje życzyć twórcom, by pecetowa odsłona tytułu powtórzyła sukces oryginału.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: