Remake Dead Space jednak na PS4 i Xbox One? EA trochę namieszało

Dead Space Remake gameplay
Newsy PS4 XOne

Możliwe, że Electronic Arts zmieniło zdanie i Dead Space Remake jednak trafi na poprzednią generację konsol. Na stronie EA znaleziono nietypowe informacje.

Zakładka z nadchodzącymi premierami studiów Electronic Arts sugeruje, że remake Dead Space ukaże się na Xbox One, Playstation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Kłóci się to z ujawnionymi wcześniej informacjami o platformach docelowych, według których produkcja trafi na PC (Steam, Epic Games Store i EA App), PlayStation 5 i Xbox Series. Twórcy wspominali wcześniej, że gra nie pojawi się na konsolach poprzedniej generacji.

Informacje zamieszczone na stronie Electronic Arts

Wiele wskazuje jednak na to, że doszło do bardzo niefortunnej pomyłki. Po pierwsze, wątpliwe, aby zrezygnowano z wydania gry na komputerach osobistych. Po drugie, nie wiadomo kiedy zakładka ze strony EA została zaktualizowana. Możliwe, że witryna Elektroników posiada mocno nieaktualne dane, które wprowadzono na długo przed ujawnieniem najnowszych informacji o debiucie odświeżonego Dead Space.

Na razie warto zaczekać, aż Electronic Arts oficjalnie odniesie się do sprawy. Uważam jednak, że mało prawdopodobne jest, aby Dead Space Remake trafiło na PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie