Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

DayZ – rozpoczął się darmowy weekend z grą!

W związku z nadchodzącym weekendem twórcy DayZ postanowili zrobić graczom mały prezent, udostępniając pełną wersję swojej produkcji za darmo na Steamie. Oferta jest ważna przez trzy dni.

Oprócz możliwości przetestowania gry zupełnie bezpłatnie, na platformie Valve pojawiła się też promocja -40 procent, która daje nam możliwość zakupu DayZ w cenie 97,19 złotych. Rabat trwa tyle samo, co darmowy weekend: 25 maja nie będzie już ważny i produkcja wróci do swojej starej ceny (161,99 złotych). Zainteresowanych odsyłamy na stronę tytułu na Steamie.

DayZ to survivalowa gra online z otwartym światem, w której 60 graczy trafia do Czarnorusi i ma za zadanie przetrwać jak najdłużej, eksplorując świat, poszukując zapasów i walcząc z zombie, bandytami, dzikimi zwierzętami i dynamicznie zmieniającą się pogodą. Rozbudowany system craftingu pomaga konstruować bardziej złożone bronie, dzięki którym szansa na przetrwanie zwiększa się.

Oprócz ludzkich przeciwników i dzikiej zwierzyny musimy także walczyć z głodem i chłodem. Nie ma tu dodatkowych żyć czy wskazówek dotyczących tego, co powinniśmy zrobić – jesteśmy zdani wyłącznie na siebie. Porażka oznacza rozpoczęcie wszystkiego całkowicie od nowa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się