Days of Play wystartowało, a oto najlepsze promocje gier na PS5 i PS4

PS-Store PS5 PS4
Newsy PS4 PS5

Nie tylko taniutki PS Plus, lecz również liczne promocje na gry. Zobaczcie, co warto kupić w PS Store na wyprzedaży Days of Play 2023.

W PlayStation Store wystartowała wielka promocja Days of Play 2023. Głównym daniem jest przecena wszystkich progów abonamentu PS Plus. Choć możemy go kupić taniej o 25 procent, jak już pisałem, warto się wstrzymać i kupić go taniej o około 35 procent.

Kup PS Plus w PS Store, ale zapłać mniej niż oferuje Sony

Jak to zrobić? Pełny sposób, naprawdę banalny i bezpieczny, opisałem w mojej wcześniejszej wiadomości. Wystarczy zatem przejść pod ten adres i go poznać. Możesz tak kupić np. PS Plus Essential na 12 miesięcy nie za 180 zł jak teraz w promocji w PS Store, lecz za 160 zł. Sprawa warta jednego dodatkowego kliknięcia!

Wybieram najlepsze promocje w PS Store z okazji Days of Play

Podobnie jak przy PS Plus, tak samo możesz zaoszczędzić więcej kasy i obniżyć ceny każdej gry, jeśli taniej uzupełnisz fundusze w portfelu PS Store. Karty doładowujące konto znajdziesz w promocji sklepu Instant Gaming:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Posiadając taką kartę, możesz nią doładować portfel w PlayStation Store i oto wydając np. 167 zł masz 200 zł do wydania na gry. A co warto kupić w promocji, skoro środki już na koncie?

Jeśli znajdziesz jakieś warte polecenia gry na wyprzedaży Days of Play 2023, podziel się tytułami w komentarzach. Niech inni nasi czytelnicy również skorzystają!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie