Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

David Beckham na Netflix. Piłkarz opowie o swoim życiu

David Beckham podpisał umowę z platformą Netflix, dzięki czemu poznamy historię słynnego piłkarza.

Anglik zgarnie dzięki współpracy niemałą sumkę. Dziennik The Sun informuje, że jego konto zasili 16 milionów funtów, a więc około 82 milionów złotych. Co ciekawe przedstawiciele internetowej wypożyczalni, dotychczas nie potwierdzili, że taka umowa została zawarta. Chodzą jednak pogłoski, że współproducentem projektu ma być firma Beckhama Studio 99, zajmująca się m.in. tworzeniem reklam i seriali.

Film przybliży m.in. życie rodzinne prawego pomocnika. W serialu zobaczymy przyjaciół mężczyzny, jego żonę a także czwórkę dzieci. Uwaga zostanie również skupiona na jego firmach, a także podejmowanej przez niego działalności charytatywnej. Wśród kolegów gwiazdy, którzy wystąpią przed kamerami, zobaczyć mamy m.in. Jamesa Cordena.

David Beckham urodzony w 1975 roku w Londynie wziął ślub z Victorią Beckham (nazwisko panieńskie Adams), będącą wokalistką Spice Girls. Do jego osiągnięć piłkarskich zalicza się chociażby wielokrotne zdobycie Mistrzostwa Anglii, Tarczy Wspólnoty czy Pucharu Interkontynentalnego w 1999 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się