Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Data premiery Spider-Man: Silver Lining. To już ostatnie spotkanie

Czas na kolejną przygodę Człowieka Pająka. Zobaczcie, co przynosi ze sobą ostatni fabularny dodatek do gry Spider-Man.

Jeszcze w grudniu będziemy mogli sięgnąć po Spider-Man: Silver Lining DLC. To trzeci i już niestety ostatni fabularny dodatek do świetnej gry z Człowiekiem Pająkiem od Insomniac Games.

Spider-Man: Silver Lining – premiera i zawartość

Data premiery dodatku została ustalona na 21 grudnia. Tak jak poprzednie DLC, tak i te będzie nas kosztować 33 zł. Odpalając rozszerzenie poznamy wydarzenia, które będą kontynuacją historii z dwóch poprzednich dodatków. Jak można się domyślić po nazwie nadchodzącego DLC, skupi się ono na postaci Silver Sable. Tę panią poznaliśmy już w kampanii fabularnej Spider-Mana, a tym razem powróci ona do Nowego Jorku, by odzyskać sprzęt, który został skradziony organizacji Sable International.

Spider-Man: Silver Lining to również trzy nowe kostiumy dla Człowieka Pająka. Ciekawie prezentuje się zbroja Aarona Aikmana z innego wymiaru. Oprócz tego będziemy mogli odblokować skin z animowanego filmu Spider-Man Uniwersum oraz pancerz cyborga.

Spider Man PS4 DLC 3 Suits

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%