Darmowy Wiedźmin 3: Serca z Kamienia? Jest szansa!

Jeśli jesteście maniakami Geralta, a przy okazji macie wypasione stanowisko gracza, możecie zgarnąć nadchodzący dodatek do Wiedźmina 3 za darmo. No, za jedno zdjęcie.

CD Projekt RED wraz z firmą SteelSeries zapraszają na konkurs Wiedźmińskie Centrum Dowodzenia – w oczekiwaniu na Serca z Kamienia.

Premiera pierwszego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Serca z Kamienia zbliża się wielkimi krokami, dlatego chcemy zobaczyć jak przygotowujecie się do kolejnej odsłony przygód słynnego zabójcy potworów! Więc, jeśli macie świetnie przygotowane stanowisko do grania, którego nie powstydziłby się sam Geralt z Rivii to chcemy je zobaczyć! – zachęca deweloper na wiedźmińskim forum.


Szczegółowe zasady odnośnie tego, co powinno znaleźć się na takim zdjęciu oraz to, kto może wystartować w konkursie, znajdziecie w regulaminie. Na nadsyłanie prac mamy czas do 11 października, do godz. 23:59. czasu polskiego.

Jaka nagroda? Trzy najlepsze zgłoszenia otrzymają: słuchawki SteelSeries Siberia X300, kompatybilne z konsolą Xbox One i PC, oraz dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Serca z Kamienia. DLC będzie w wersji cyfrowej i sami wybierzemy, wersję na jaką platformę chcemy dostać (PS, PS4, XOne).

Ktoś spróbuje swoich sił, by zgarnąć dodatek oraz słuchawki?

Wiedźmin 3 - konkurs!
Wiedźmin 3 – konkurs!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

19 Shares
Share19
+1
Tweet