Darmowy weekend z 3 grami na konsolach Xbox. Ogramy między innymi Far Cry 6

Far Cry 6 - grafika
Newsy Xbox Series XOne

Jeśli posiadacie konsolę Xbox, mam dla Was dobra wiadomość. Ruszył darmowy weekend z trzema wartymi uwagi tytułami. Wśród nich jest nawet Far Cry 6.

Xbox Free Play Days już wystartowało i będzie dostępne do 7 sierpnia. Za darmo sprawdzimy Far Cry 6, The Serpent Rogue i Roguebook. Aby zapoznać się z tymi tytułami musicie posiadać aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold.

Far Cry 6 to głośny hit Ubisoftu, o którym słyszał chyba każdy gracz. W tytule wcielamy się w rebelianta walczącego o wyzwolenie fikcyjnego (choć inspirowanego Kubą) państwa Yara. Jak na serię Far Cry przystało, nie brakuje tu wielkiego otwartego świata, masy aktywności pobocznych do odhaczenia i nutki szaleństwa.

Jeśli lubicie klimaty mrocznego fantasy, The Serpent Rogue może być grą dla Was. Produkcja studia Sengi Games wrzuca graczy do dziwacznego świata, w którym przyjdzie im zwiedzić interesujące lokacje, poznać tajniki alchemii i ujarzmić potężne stwory.

Roguebook jest tytułem znacznie mniej mrocznym, ale równie ciekawym. To karciany roguelike, za którym stoją twórcy Faeria i autor Magic: The Gathering. Gra (poza rzecz jasna karcianymi bitwami i budowaniem talii) pozwala na eksplorację sporej mapy złożonej z sześciokątów.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie