Darmowy Tomb Raider: Definitive Edition na PS4 dla osób, które…

Świetna okazja dla fanów Lary Croft, by przy okazji nadchodzącej odsłony zagrać w poprzednią.

Tomb Raider: Definitive Edition jest naprawdę świetnym tytułem, który pojawił się na rynku w 2014 roku. To ulepszona wersja Tomb Raidera z 2013 roku, oferująca względem oryginału poprawioną grafikę oraz wszystkie dodatki wydane do pierwowzoru. Kto nie miał okazji zagrać w ten tytuł, będzie mógł to zrobić za darmo, jeśli zamierza kupić Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration na PlayStation 4.

Jak czytamy na karcie jubileuszowego Rise of the Tomb Raider w PS Store, kto zamówi grę przedpremierowo, zgarnie za free wspomniane Tomb Raider: Definitive Edition. Chyba nie trzeba dodawać, że naprawdę warto!

Jak czytamy w wirtualnym sklepie Sony:

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration to uznana przez krytyków gra Rise of the Tomb Raider, nominowana do nagrody za najlepszą grę w ponad 75 kategoriach, w której zadaniem Lary Croft jest nie tylko przetrwać. Bohaterka wyrusza na swoją pierwszą archeologiczną ekspedycję w najbardziej zdradzieckie i odległe regiony Syberii.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration obejmuje również zawartość „Więzy krwi” w trybie jednoosobowym, obsługę gogli VR, nową rozgrywkę obejmującą współpracę w trybie wytrzymałości, tryb trudności „Prawdziwy twardziel” dostępny w kampanii głównej, strój i pistolet 20 Year Celebration oraz 5 klasycznych skórek Lary. Obejmuje również wszystkie opublikowane dotąd dodatki do pobrania, w tym: Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy, tryb wytrzymałości, Przebudzenie zimnej ciemności, 12 strojów, 7 broni i 35 kart ekspedycji. Ponad 50 godzin rozgrywki sprawia, że jest to najobszerniejsza wersja tej obsypanej nagrodami gry.

Poniżej możecie zobaczyć screeny z wersji gry na PlayStation 4, gameplay oraz gustowną okładkę z panną Croft.

Przypominamy, że Rise of the Tomb Raider zostało pierwotnie wydane na konsole Microsoftu (Xbox One oraz Xbox 360), a następnie zadebiutowało na komputerach PC. Oczekiwana wersja na PlayStation 4 będzie ostatnią, na którą czekamy. Serwis IGN postanowił przygotować porównanie grafiki, na którym można podejrzeć, jak prezentuje się Lara Croft na konsolach obecnej generacji oraz blaszakach:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

28 Shares
Share28
+1
Tweet