Darmowy Rayman Origins już 17 sierpnia

Darmowy Rayman Origins już 17 sierpnia
Newsy PC

Ubisoft rozdaje gry z okazji 30. urodzin.

W tym roku Ubisoft świętuje 30. urodziny i z tej okazji postanowił rozdać trochę gier. W czerwcu do pobrania było Prince of Persia: Piaski Czasu, a w lipcu pierwsza część Splinter Cell. Natomiast od 18 sierpnia będzie można pobierać Rayman Origins. Gra dostępna jest pod tym adresem. Wystarczy, że zapiszecie się do programu Ubisoftu.

Z okazji 30 lat Ubisoftu, na graczy będą czekać kolejne gry w miesiącach od września do grudnia. Pozostały więc 4 tytuły do ogłoszenia. Wy jaki byście sobie życzyli? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Ubisoft szykuje zaskakujące niespodzianki na Nintendo NX

Francuski wydawca opuścił przedwcześnie pokład Wii U i ostatnią wielką grą, jaką postanowił wypuścić na tym sprzęcie, było niezbyt dobrze zoptymalizowane Watch Dogs. Jak będzie z nadchodzącą konsolą?

Ubisoft potwierdza na łamach serwisu GamesIndustry, że szykuje na NX-a coś wyjątkowego, lecz ciężko stwierdzić, o jakiego typu niespodzianki może chodzić. – Ogłosiliśmy, że przygotujemy kolejną grę z serii Just Dance na Nintendo NX, lecz mamy również inne niespodzianki, które zostaną ujawnione w późniejszym terminie – zaznacza Alain Corre z Ubisoftu dodając, że Nintendo jest wspaniałą marką cenioną przez wielu fanów oraz wiele rodzin.

Ciekawe zatem, czy planowane przez Ubisoft tytuły na Nintendo NX będą skierowane głównie do rodzin, czy też dostaniemy również coś dla starszych odbiorców. Jak pokazał przykład Wii, na Nintendo potrafią się sprzedawać nie tylko kolorowe gry platformowe, lecz również produkcje ociekające brutalnością, które nie mają nic wspólnego z familijnym wizerunkiem japońskiego producenta.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie