Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy Harry Potter RPG w Minecrafcie już do pobrania

Jak zrobić z Minecrafta Harrego Pottera z ogromną piękną mapą, zadaniami fabularnymi i zagadkami? Wszyscy chętni mogą już pobierać moda „Minecraft School of Witchcraft and Wizardry”.

W styczniu wspominaliśmy o powstającym projekcie, którego zadaniem jest stworzenie w Minecrafcie gry z uniwersum Harrego Pottera. Teraz miło nam poinformować, że Minecraft School of Witchcraft and Wizardry jest już gotowy do pobrania dla wszystkich zainteresowanych.

Choć to mod, to na wypasie. Dostajemy bowiem prawdziwą grę RPG z zadaniami, eksploracją czy zbieraniem skarbów.

Mod pozwoli nam uczęszczać do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, rozwiązywać questy i zagadki, robić zakupy na ulicy Diagon Alley, zbierać skarby ze skrzyń, odkrywać tajemnice i sekrety, walczyć oraz eksplorować szkołę, jej okolice i podziemia. Będziemy mogli zagrać solo, lub ze znajomymi, odwiedzając wiele znanych miejscówek z uniwersum.

Twórcy projektu podkreślają, że obecna wersja to jeszcze alpha, zatem możemy natknąć się na błędy. Fani Harrego Pottera pewnie narzekać jednak nie będą i w oczekiwaniu na kolejną dużą grę z serii spędzą przy tym projekcie trochę czasu. Chętni zagrać? Wszystko pobierzecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się