Darmowe złoto w Red Dead Online do zgarnięcia i aktualizacja gry

Darmowe złoto w Red Dead Online do zgarnięcia i aktualizacja gry
Gry za darmo Newsy PS4 XOne

Rockstar informuje o kolejnych poprawkach w sieciowym trybie RDR 2. Jeśli zalogujecie się na serwery w ten weekend, czeka na Was nagroda w postaci darmowych sztabek złota.

Deweloperzy odpowiedzialni za Red Dead Online chcą podziękować graczom za zaangażowanie w betę gry oraz nadsyłanie swoich opinii, które pozwalają ulepszać produkcję. W nagrodę możemy dostać…

Darmowe złoto w Red Dead Online

W ramach wdzięczności za okazane podczas bety wsparcie i zrozumienie, wszystkich graczy, którzy będą aktywni w ten weekend, nagrodzimy dodatkowymi 5 sztabkami złota. Zagrajcie w Red Dead Online Beta (…) do niedzieli 27 stycznia, aby zgarnąć premię, która trafi na Wasze konta do wtorku 29 stycznia – informuje Rockstar.

Aktualizacja Red Dead Online

Ponadto deweloper poinformował, że naprawił kilka błędów związanych z dobieraniem graczy w niedawno dodanym do gry trybie Gorączka spluw: Wprowadziliśmy kilka mniejszych poprawek, które tymczasowo rozwiązały niektóre z nich, ale pracujemy nad lepszymi, stałymi rozwiązaniami wszystkich problemów. Już wprowadzone poprawki powinny pomóc w generowaniu bardziej zapełnionych lobby, a w nadchodzących aktualizacjach zamierzamy dodać kolejne zmiany.

Poprawa jest widoczna – według Rockstar – zarówno na PS4, jak i na Xbox One. Deweloper zaprasza wobec tego do wskakiwania na serwery.

Co w kolejnych aktualizacjach Red Dead Online?

Rockstar zaznacza, że pracuje obecnie nad kolejnymi poprawkami. Czego możemy spodziewać się w nadchodzących łatkach? Oto niektóre kwestie, które są na celowniku:

  • znaczniki pobliskich graczy,
  • zmiany w systemie rozejmów (wraz z szybszych dostępem do starć),
  • ulepszenia systemu prawa i grzywien, aby utrudnić toksyczne zachowania i wprowadzić nową dynamikę w trybie gry swobodnej pomiędzy łowcami nagród i przestępcami,
  • wyzwania dnia z nagrodami w postaci samorodków złota.

Nie wiemy jednak, kiedy powyższe ulepszenia zostaną wprowadzone do gry. Rockstar zaznacza jedynie, że zamierza dodać te i inne poprawki w nadchodzącej aktualizacji zaplanowanej na najbliższe miesiące.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie