Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe walki wielkich robotów. Override: Mech City Brawl za free przez weekend

Sieciowe walki wielkich robotów Override: Mech City Brawl możemy ogrywać przez najbliższe dni nie płacąc ani grosza.

Studio The Balance informuje, że do 20 stycznia wieczorem możemy bawić się przy Override: Mech City Brawl za darmo. Akcja ma dotyczyć wersji PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Póki co, widzimy darmową wersję jedynie na Steam.

Tytuł jest w miarę świeży – został wydany w grudniu zeszłego roku – i zbiera bardzo pozytywne opinie na Steam. Tak deweloperzy zachęcają niezdecydowanych, by stanęli do walki:

W tej bijatyce 3D wchodzicie do kabiny wielkiego mecha i ze znajomymi naparzacie się po mieście różnymi mechami w trybie Versus lokalnie i po sieci oraz w drużynowym Co-op dla 2 do 4 graczy. Jest też kampania dla pojedynczego gracza. 

Zasiadaj za sterami ogromnych niczym wieżowiec mechów. Każdy z nich charakteryzuje się wyjątkowym prowadzeniem, ruchami specjalnymi oraz ciosami kończącymi. Miażdż swoich przeciwników i siej spustoszenie w trójwymiarowych miastach, wzorowanych na Tokio, Egipcie, San Francisco oraz Meksyku. Wyzywaj do pojedynku innych graczy lub baw się w dynamicznym trybie kooperacyjnym dla 2 do 4 graczy, gdzie każdy steruje osobnym podzespołem mecha! Personalizuj w warsztacie swoje mechy, aplikując wyjątkowe skórki oraz dodając nowe akcesoria!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się