Darmowe Mabinogi Duel na urządzenia mobilne z nowymi wydarzeniami

Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na graczy.

Oparta na znanym tytule MMO od Nexon Korea strategiczna gra karciana (TCG) na urządzenia mobilne Mabinogi Duel otrzyma serię letnich wydarzeń specjalnych, które rozpoczynają się już w ten weekend. Wydarzenia te zostały zorganizowane przez deweloperów z devCAT Studio, aby w ten sposób uczcić sezon letni w grze i pozwolić graczom na pojedynkowanie się z przeciwnikami z całego świata.

Letnie świętowanie obejmuje:


  • Wprowadzenie Limited Arena:
    • Począwszy od soboty, 23 lipca do poniedziałku, 25 lipca godzinny 5:00 i w kolejnych tygodniach, pojedynkowicze mogą konkurować ze sobą na arenie o zmieniającym się co tydzień zestawie zasad.
    • Za cotygodniowe zmagania gracze otrzymają klejnoty i kupony ze zniżką na zakup klasycznej i nowej generacji kart w grze.
  • Nagrody dla powracających graczy
    • Gracze, którzy nie zagrali od 8 lipca otrzymają w prezencie klejnoty, kupony oraz przedpremierowy bonus.
    • Powracający pojedynkowicze, którzy posiadają poziom 11 lub wyższy, otrzymają do 3 sierpnia różne przedmioty i nagrody.

Jeśli jeszcze nie mieliście do czynienia z Mabinogi Duel, przypominamy zwiastun oraz prezentujemy gameplay:

Mabinogi Duel jest oparta jest na popularnej grze sieciowej MMO Mabinogi i łączy ze sobą wyjątkowy styl azjatyckiej mangi z nutką zachodniego fantasy. Taktyczny system budowania talii spośród ponad tysiąca dostępnych kart dostarcza fanom tytułów TCG (kolekcjonerskich gier karcianych) sporo wyzwań. Gra została wydana przez firmę Nexon w modelu darmowym z mikropłatnościami na urządzenia przenośne z systemami Android oraz iOS.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet