Darmowe Mabinogi Duel dostaje sporą aktualizację

Mabinogi Duel
Filmiki z gier Mobile Newsy Wideo

Nexon Korea świętuje rok od światowej premiery tytułu aktualizacją linii fabularnej i wydarzeniami specjalnymi.

Oparta na znanym tytule MMO od Nexon Korea strategiczna gra karciana (TCG) Mabinogi Duel otrzymała znaczącą aktualizację zawartości z okazji pierwszych urodzin tytułu. Wraz z aktualizacją do gry na urządzenia z systemami iOS i Android trafiła nowa linia fabularna oraz wydarzenia specjalne.

Aktualizacja One Year of Mabi-Dueling Anniversary rozszerza linie fabularną o 6. rozdział opowieści (Chapter 6). W ciągu następnych miesięcy, wraz z każdą kolejną aktualizacją, pojedynkowicze będą otrzymywać nowe grywalne rozdziały. Wraz z aktualizacją w grze pojawili się także nowi bohaterowie, Lina Narcha i Chesha. W grze odbędzie się również seria wydarzeń specjalnych, dając graczom możliwość zdobycia wspaniałych nagród.

W celu uczczenia rocznicy wszyscy nowi i obecni gracze, którzy zalogują się do gry, będą mogli zdobyć nagrody w następujących wydarzeniach:

  • The Achievement Challenge: Gracze będą walczyć na arenie, aby odblokować specjalną edycję Ruairi Hero Skins, przedpremierowy Booster Unlock Ticket, klejnoty, złoto oraz inne skarby;
  • Attendance Event od 16 do 19 listopada: Fani, którzy zalogują się do gry, otrzymają specjalną edycję karty Great Harvest oraz masę klejnotów;
  • The Mutant Festival od 16 do 30 listopada: W tym okresie gracze będą mieli trzykrotnie większą szansę na zdobycie kart P i kart Mutantów oraz dziesięciokrotnie większą szansę na zdobycie dziesięciu kart specjalnych;
  • Event Arena od 17 do 27 listopada: Gracze mogą wziąć udział w dwóch rundach areny PvP (limit kart 3-gwiazdkowych i lepszych), a do zdobycia będą Super Bossters, Mutant Boosters, specjalna edycja karty Great Harvest, klejnoty, złoto i wiele więcej.

Wydarzenie z okazji rocznicy będzie się również składać z wyprzedaży Special Edition Card Booster, w której gracze będą mogli nabyć:

  • The Special Edition/Mutant Booster Black Knight Card od 16 do 23 listopada.
  • The Special Edition/Mutant Booster Angel:Partel Card od 23 do 30 listopada.

Mabinogi Duel jest dostępne za darmo do pobrania w Google Play i App Store.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie