Darmowe gry na Halloween. Horror i zbieranie cukierków w Epic Games Store

Darmowe gry na Halloween. Horror i zbieranie cukierków w Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store przedstawia gry, które pobierzemy za darmo w Halloween, czyli już w przyszłym tygodniu.

Wiadomo już, jakie tytuły czekają w kolejce do darmowego pobrania w Epic Games Store. Jak można się było spodziewać, będzie coś specjalnego na Halloween.

SOMA i Costume Quest za darmo od 31 października

W dniach od 31 października do 7 listopada pobierzemy z Epic Games Store gry SOMA i Costume Quest.

Pierwsza ze wspomnianych produkcji, to horror science-fiction od studia Frictional Games, twórców gry Amnesia: The Dark Descent. Deweloper określa swoją grę jako niepokojącą opowieść o tożsamości, świadomości i o tym, co czyni nas ludźmi. Radio nie działa, kończy się prowiant, a maszynom wydaje się, że są ludźmi. Podwodna placówka PATHOS-II jest odizolowana już zbyt długo. Czeka Cię kilka trudnych decyzji. Czy coś ma tu sens? Czy jest coś, o co warto walczyć?

Costume Quest to z kolei halloweenowa przygoda Double Fine Productions Tima Schafera. Wybierz swojego bohatera i pukaj od drzwi do drzwi w trzech pięknych mapach pełnych dobrego humoru i historii. Wykonuj zadania, stwórz swoją drużynę i zbierz kostiumy poprzez drogę, która pozwoli ci przemienić się w potężnych czempionów i pozbyć się złych Repugianów. Ta bohaterska świąteczna opowieść zachwyci wyobraźnię młodszych i „dorosłych” dzieci.


Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie