Darmowe granie w Star Wars: Battlefront, Knights of the Fallen Empire i inne atrakcje

Electronic Arts zaprasza na święto Gwiezdnych Wojen.

Już 4 maja fani Star Wars mają swój dzień, z czego korzystają Elektronicy, zapraszając nas na wyjątkowe wydarzenia. Jeśli jesteście fanami takich gier, jak Star Wars Battlefront, Star Wars: The Old Republic czy mobilnego Star Wars: Galaxy of Heroes, na pewno nie będziecie się nudzić.


Na początek Battlefront:

  • Nagroda za logowanie – tylko w ten dzień każdy gracz, którzy zaloguje się do Star Wars Battlefront, otrzyma 4444 kredyty do wydania na blastery, gwiezdne karty lub najnowsze zlecenie od Huttów.
  • Nowe zlecenie od Huttów – Hutt Jabba z okazji 4 maja przygotował dla posiadaczy Star Wars Battlefront nowe zlecenie! Wydajcie od 3500 do 8000 kredytów i wykonajcie postawione zadania, aby odblokować potężną gwiezdną kartę Bomba bactowa, przy pomocy której będziecie leczyć siebie i sojuszników.
  • Darmowy okres próbny w Origin – jeśli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować Star Wars Battlefront, ekipa Origin ma dla was niespodziankę! Od godz. 11:00 PT dnia 4 maja na stronie Origin.com będzie dostępna niepowtarzalna okazja wypróbowania gry za darmo. Dzięki niej przez cztery godziny będzie mogli grać na wszystkich mapach, we wszystkich trybach i wykonywać wszystkie misje dostępne w podstawowej wersji Star Wars Battlefront. Oferta nie obejmuje Zewnętrznych Rubieży ani zawartości z nadchodzących dodatków.

Co dla osób przycinających w Star Wars: The Old Republic?

  • Darmowy okres próbny Knights of the Fallen Empire – od teraz do 30 maja możecie grać za darmo w Knights of the Fallen Empire, zaczynając od rozdziału pierwszego zatytułowanego The Hunt. Rozwijajcie swój sojusz i grajcie jako Outlander, nowa postać rozpoczynająca od 60. poziomu.
  • Nagroda za logowanie – każdy, kto zaloguje się do Star Wars: The Old Republic od teraz do 4 maja, otrzyma w grze droida astromechanicznego M4-I6 Zakuulan. Nie przegapcie szansy na jego zdobycie!
  • Podwójne doświadczenie – awansujcie szybciej, zdobywając dwa razy więcej doświadczenia! Od 3 do 10 maja gracze będą otrzymywać dwa razy więcej doświadczenia, nagród w PvP oraz w dodatku Starfighter, a także doświadczenia w systemie Legacy.

Jeśli siedzicie przy Star Wars: Galaxy of Heroes:

  • Podwójne nagrody – do 5 maja codzienne nagrody (z wyjątkiem doświadczenia) w różnych trybach Star Wars: Galaxy of Heroes będą podwajane. Pierwszym trybem z podwójnymi nagrodami będzie „Cantina Battles”. Logujcie się, by zdobywać dwa razy więcej kredytów, materiałów do rozwijania zdolności, droidów szkoleniowych, kuponów symulacji i odłamków postaci.
  • Wyprzedaż zestawów kryształów – tylko w Dniu Star Wars każdy zakupiony pakiet kryształów będzie ich zawierać o 25% więcej, z tym że gracz będzie mógł nabyć tylko po jednym pakiecie każdego typu.

To jak, z których atrakcji skorzystacie?

Źródło: Electronic Arts

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

21 Shares
Share21
+1
Tweet