Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w Call of Duty: WWII multiplayer

Jeśli zamierzacie spędzić weekend przed komputerem, będziecie mogli zupełnie za darmo poczuć klimat II wojny światowej w sieciowych rozgrywkach Call of Duty: WWII.

Darmowy weekend z trybem multiplayer do Call of Duty: WWII wystartował na Steam i jeśli chcecie się pobawić, możecie to robić do niedzieli 6 maja, godziny 21:00.

Warto zaznaczyć, że podczas darmowego weekendu przetestujemy jedynie sieciową rozgrywkę, bez dostępu do kampanii fabularnej. Jeśli po sprawdzeniu multi zdecydujemy się na zakup Call of Duty: WWII, zachowamy wszystkie poczynione postępy oraz odblokowany ekwipunek. Nie trzeba będzie zatem rozpoczynać wszystkiego od zera.

Podczas trwania darmowego weekendu będziemy mogli nabyć strzelaninę taniej. Cena podstawowej wersji  Call of Duty: WWII została obniżona o 35 procent (do 165,62 zł), a edycję Digital Deluxe kupimy o 25 procent taniej (za 318,52 zł).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%