Darmowe dodatki od EA w ramach oczekiwania na Battlefield 5

Nadarza się kolejna okazja, by zgarnąć za darmo dwa dodatki, jeden do Battlefield 1, drugi do Battlefield 4. To prezenty, które mają nam umilić drogę do Battlefield 5. Chcecie pobrać? Oto linki.

Electronic Arts po raz kolejny oferuje pobranie za darmo dodatków do Battlefield 1 oraz Battlefield 4Robimy kolejny przystanek w Drodze do Battlefield V i oferujemy posiadaczom Battlefield 1 jeszcze jedną szansę na otrzymanie dodatku Battlefield 1 „W imię cara” za darmo do 11 czerwca – czytamy na oficjalnej stronie serii.

Nie przegap okazji, by wstąpić w szeregi najliczniejszej armii, jaka wzięła udział w I wojnie światowej – armii Imperium Rosyjskiego – i wyruszyć na największe pola bitew na sześciu rozległych mapach.

Pobierz dodatek Battlefield 1 „W imię cara” za darmo:

Drugi prezent dotyczy Battlefield 4. Ponownie mamy szansę zdobyć dodatek Battlefield 4 „Ostateczna rozgrywka” za darmo do 11 czerwca 2018 r. Cztery rozległe, zimowe mapy dostępne w Battlefield 4 „Ostateczna rozgrywka” zachęcają gracza do wykorzystywania pojazdów i taktycznego planowania działań.

Pobierz dodatek Battlefield 4 „Ostateczna rozgrywka” za darmo:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: