Darmowe DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Strój dla Ciri jeszcze w tym tygodniu

Studio CD Projekt RED potwierdza, że do końca tygodnia otrzymamy zerrikański strój dla Ciri. Firma tymczasem skupia się na ważnym patchu 1.07.

Darmowe DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon po krótkiej nieobecności wracają na tapetę. Tym razem zaskoczenia nie ma, ponieważ od dawna wiedzieliśmy, że kolejnym dodatkiem będzie alternatywny (zerrikański) strój dla Ciri. Powinniśmy otrzymać go jeszcze w tym tygodniu. Przypominamy również, że to już czternasty z szesnastu obiecanych DLC za darmo.

Druga informacja jest taka, że ze względu na patch 1.07 do Wiedźmina 3, który niedługo również ma ujrzeć światło dzienne, alternatywne przebranie dla Dziecka Niespodzianki będzie jedynym dodatkiem, który zostanie teraz wypuszczony (zazwyczaj dostawaliśmy dwa jednocześnie).

Jeśli zastanawiacie się, co wprowadzi patch 1.07zerknijcie na ogromną listę zmian. Pojawiły się również przecieki dotyczące jednego z następnych darmowych DLC i choć nie wiemy w 100 procentach, czy się sprawdzą, brzmią całkiem ciekawie. Sami sprawdźcie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.