Darmowe Call of Duty na telefon z jakością jak na PlayStation 3? Porównanie grafiki

Darmowe Call of Duty na telefon z jakością jak na PlayStation 3? Porównanie grafiki
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy

W zeszłym miesiącu Activision zapowiedziało, że Call of Duty Mobile pojawi się również w Europie, choć data premiery nie została ujawniona. Teraz możemy zerknąć na ciekawe porównanie grafiki.

Call of Duty Mobile to nowa gra free-to-play, w której znajdą się mapy, tryby, bronie oraz postaci z całej historii marki Call of Duty, włączając w to serie Black Ops oraz Modern Warfare. Choć jeszcze nie wiemy dokładnie, kiedy będziemy mogli pobrać grę na iOS oraz Androida, możemy przyjrzeć się jakości grafiki w odniesieniu do dużych konsol.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 opublikował kilka dni temu na swoim kanale YouTube filmik, w którym zestawia sceny trailera mobilnego CoD z takimi samymi ujęciami, zarejestrowanymi na konsolach PlayStation 3 oraz PS4 Pro. Przepaść pomiędzy telefonami a najmocniejszą konsolą od Sony jest naturalnie ogromna, lecz jeśli spojrzymy na porównanie Mobile vs PS3, możemy mówić o naprawdę zbliżonej jakości. Jest nieznacznie gorzej, lecz mały ekran telefonu powinien zniwelować dodatkowo różnice. Zerknijcie sami.

Call of Duty: Mobile będzie dostępna ekskluzywnie na Android i iOS. Otrzymamy w niej wiele różnych trybów gry, stawiających graczy przeciwko sobie w ogniu bezpośredniej, rywalizacyjnej walki, dzięki której wypróbują swe umiejętności w starciu z graczami z całego świata.

Fani serii mogą zarejestrować się przedpremierowo do Call of Duty: Mobile poprzez www.callofduty.com/mobile. Dzięki rejestracji gracze zyskają dostęp do najnowszych informacji na temat gry oraz publicznej bety, która odbędzie się latem w wybranych regionach.

W Call of Duty: Mobile gracze doświadczą płynnych starć z perspektywy pierwszej osoby w stylu Call of Duty, mierząc się ze sobą bezpośrednio w ukochanych trybach fanów, takich jak Deathmatch DrużynowyZnajdź i Zniszcz oraz Free-For-All, rozgrywanych na ikonicznych mapach z historii serii, takich jak Nuketown, Crash, Hijacked, i wiele innych. Po drodze zdobędą zaś i odblokują klasyczne dla Call of Duty postaci, bronie, scorestreaki oraz inny sprzęt, w który uzbroją się, by ruszyć do walki o miejsce w gronie najlepszych zawodników na świecie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie