Darmowe Call of Duty Mobile z datą światowej premiery

Darmowe Call of Duty Mobile z datą światowej premiery
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy

W grze znajdziemy pełen wybór trybów Multiplayer Call of Duty oraz unikalną rozgrywkę Battle Royale, zbudowane od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych.

Activision, we współpracy z Tencent, ogłosiło dzisiaj, że Call of Duty: Mobile będzie miało premierę 1 października we wszystkich krajach, w których dostępne są sklepy Google Play oraz AppStore z wyjątkiem Chin Kontynentalnych, Wietnamu i Belgii.

Call of Duty: Mobile to definitywne doświadczenie FPS, które dostarcza ukochanych przez fanów map, trybów i postaci z całej historii tej uznanej marki, włączając serii Modern Warfare oraz Black Ops – po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych w jednym, kompletnym pakiecie. W Call of Duty: Mobile, stworzone przez nagradzane studio Timi należące do Tencent i wydawane przez Activision, można będzie grać za darmo na urządzeniach wyposażonych w Android lub iOS.

Dostarczamy definitywnego doświadczenia FPS na urządzenia mobilne z niepodrabialną akcją w stylu Call of Duty zmieszczoną w twoich dłoniach – powiedział Chris Plummer, wiceprezes działu Mobile w Activision. – Zestawiamy razem to, co najlepsze w marce Call of Duty, włączając w to mapy z Modern Warfare, takie jak Crash i Crossfire; mapy z Black Ops takie, jak Nuketown i Hijacked; oraz wiele więcej atrakcji w jednym, epickim tytule. Testowaliśmy grę szeroko w wybranych terytoriach i opinie, które otrzymaliśmy, pozwoliły nam dopracować rozgrywkę i umożliwią dostarczenie definitywnej mobilnej gry FPS 1 października.

Call of Duty: Mobile zadebiutuje z szeregiem trybów Multiplayer Call of Duty oraz Battle Royale. Większa ilość trybów i zawartości, wydarzenia limitowane czasowo oraz playlisty będą regularnie dodawane do gry.

Dzięki Multiplayer gracze doświadczą płynnych starć z pierwszej osoby charakterystycznych dla Call of Duty, walcząc ramię w ramię w ulubionych przez fanów trybach, takich jak Team Deathmatch, Search and Destroy oraz Free-For-All, na tak ikonicznych mapach, jak Nuketown, Crash, Hijacked i wiele więcej. Wraz z upływem czasu będą też podnosili swój poziom, by zdobyć i odblokować klasyczne postacie z Call of Duty, takie jak John „Soap” MacTavish czy Simon „Ghost” Riley z serii Modern Warfare, czy Alex Mason z serii Black Ops. Broń, scorestreaki oraz dodatkowy sprzęt do personalizowania wyposażenia znajdują się także na wyciągnięcie ręki, by zapewnić graczom najlepsze doświadczenie Call of Duty z możliwych.

Battle Royale to unikalne spojrzenie na gatunek przez pryzmat uniwersum Call of Duty, stworzone i dostosowane specjalnie dla Call of Duty: Mobile. Do 100 uczestników będzie walczyło o przetrwanie na mapie zaprojektowanej ekskluzwnie dla tego mobilnego tytułu, na której znajdziemy lokację z całej historii marki Call of Duty. Tryb dostępny będzie do gry solo, w duecie lub drużynach czteroosobowych. Gracze staną do walki na lądzie, morzu i w powietrzu dzięki pojazdom takim jak ATV, helikopter i ponton wojskowy, szukając i wyposażając się w sprzęt i broń z wszystkich odsłon serii.

Źródło: informacja prasowa

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie