Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Battle Royale? Pobierajcie Cuisine Royale, czyli parodię PUBG

Jeśli mało Wam rozgrywki spod jasno świecącej obecnie gwiazdy Battle Royale, możecie zdobyć zupełnie za darmo kolejną grę opartą na popularnym trybie. Cuisine Royale było początkowo primaaprilisowym żartem, a skończyło jako dobrze przyjęta przez graczy strzelanina.

Studio Darkflow Software oferuje wszystkim posiadaczom komputerów PC możliwość darmowego pobrania Cuisine Royale, które przypomina bardziej zwariowaną wersję PUBG. Co ciekawe, tytuł był zwykłym żartem z okazji prima aprilis, lecz widocznie tak spodobał się społeczności, że deweloperzy postanowili utrzymać go przy życiu.

Cuisine Royale – darmowa gra Battle Royale do pobrania w tym miejscu

Jak czytamy w komunikacie Darkflow Software na Steam, gra jest dostępna do pobrania za darmo do 25 czerwca 2018 roku. Czy po tym czasie dalej będziemy mogli bawić się przy niej za free?

Wczesny dostęp skończy się 25 czerwca i po tym dniu gra stanie się prawdopodobnie płatna, aby pokryć wydatki serwerowe i zapewnić dalszy rozwój produkcji. Lecz pozostanie darmowa dla tych, którzy zainstalują tytuł w ciągu dni poprzedzających wspomnianą datę – zaznaczają twórcy Cuisine Royale.

Dobra informacja jest również taka, że deweloperzy nie planują wprowadzać do swojego darmowego Battle Royale żadnych dodatkowych płatnych treści, które miałyby wpływ na rozgrywkę. Pojawią się tylko mikrotransakcje związane ze skórkami i innymi opcjami dostosowania wyglądu naszych postaci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%