Darmowa gra dla tych, co kupili Batman: Arkham Knight na PC

I co najciekawsze, wcale nie od studia, które pracowało nad kiepskim pecetowym portem, ani od Warner Bross. czy Rocksteady.

Choć gracze mogliby oczekiwać rekompensaty za totalnie nieudaną wersję Batman: Arkham Knight na PC od wspomnianych podmiotów, bonus spada na nas z zupełnie innej strony.

Niezależne studio No Bull Intentions ogłosiło, że każda osoba, która kupiła najnowszego Batmana w wersji komputerowej do 30 czerwca, otrzyma za darmo ich własny tytuł – Supreme League of Patriots. Wspaniały gest i przy okazji sprytne wykorzystanie sytuacji do promocji własnego zespołu.

Deweloper podkreśla, że to oczywiście nie rozwiąże problemu z samym Batmanem, lecz w ten sposób chce okazać wsparcie dla posiadaczy PC, którzy są według niego często lekceważeni przez twórców gier, dostają tandetne porty, muszą zmagać się ze sterownikami, słabą optymalizacją, inwazyjnymi DDR-ami i spóźnionymi premierami, nawet o kilka miesięcy w przypadku niektórych tytułów.

No Bull Intentions nie ma wątpliwości, że po załataniu Batman: Arkham Knight stanie się świetną grą, a póki co zaprasza na darmowy produkt od siebie. Zainteresowani Supreme League of Patriots? To całkiem przyjemna przygodówka. Jeśli chcecie ją dostać, tutaj znajdziecie szczegóły, a poniżej przedstawiamy zwiastun gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.