Darmowa gra battle royale godnym konkurentem dla PUBG? Zaskakująco dobry zwiastun!

Darmowa gra battle royale godnym konkurentem dla PUBG? Zaskakująco dobry zwiastun!
Filmiki z gier Newsy PC

Wczoraj mogliśmy zerknąć na teaser, a dzisiaj mamy pełny trailer kolejnej gry opartej na walce battle royale. Filmik naprawdę daje radę!

Jak możecie zobaczyć na materiale poniżej, Europa zapewni nam wiele możliwości. Otrzymamy sporo środków do przemieszczania, jak opancerzone samochody, motorówki, a nawet paralotnie. Gracze będą mogli chować się przed wrogami pod wodą, a środowisko gry wydaje się być w pewnym stopniu zniszczalne. Nie wiadomo jeszcze, jak wielką destrukcję poczynimy w otoczeniu, lecz na trailerze widać, że nawet potężne ściany i umocnienia z betonu potrafią rozpadać się na malutkie kawałki. Ciekawie wygląda również walka w nocy, gdzie możemy skorzystać z noktowizora, strzelając wcześniej w oświetlenie i pozbawiając tym samym przeciwnika widoczności. Dochodzi do tego zmienna pogoda i walka w różnych porach dnia / nocy.

10 premier na obecny tydzień. Polska postapokalipsa, gotyckie klimaty, wyścigi od Codemasters i powrót do taktycznego FPS-a

Europa przeniesie nas na odizolowaną od świata wyspę, gdzie 100 graczy powalczy o zwycięstwo. Co ciekawe, Europa ma stawiać również mocno na e-sport, oferując zawodnikom wysokie wygrane.

Europa będzie darmowa z mikropłatnościami, co w przeciwieństwie do PUBG może być jej wielkim atutem. Pytanie tylko – czy nadchodząca gra battle royale dotrze na Zachód? Póki co, tytuł planowany jest na rynek chiński z premierą w 2018 roku. Ponoć testy beta mają ruszyć już w grudniu tego roku.

Biorąc pod uwagę popularność PlayerUnknown’s Battlegrounds można mieć tylko nadzieję, że wydawca Europy – firma Tencent – postanowi wypuścić swój nowy produkt również w naszej części świata. Też na to liczycie?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie