Za darmo rozdają dwa dodatki, do Battlefield 1 i Battlefield 4

Za darmo rozdają dwa dodatki, do Battlefield 1 i Battlefield 4
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Kolejna okazja, by zdobyć za darmo dodatki do gier z serii Battlefield. Tym razem Electronic Arts udostępnia Battlefield 1 Niespokojne wody oraz Battlefield 4 Drugie uderzenie w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Electronic Arts kontynuuje akcję Droga do Battlefield 5, w ramach której oferowane są m.in. dodatki do poprzednich odsłon serii zupełnie za darmo. Zobaczcie, jakie DLC możemy tym razem pobrać.

Battlefield 1 Niespokojne wody za darmo

Do 17 lipca 2018 roku pobierzecie za darmo dodatek Battlefield 1 Niespokojne wody, który pozwala graczom wziąć udział w brytyjskim desancie na półwyspie Gallipoli w 1915 r. oraz siać postrach w przestworzach jako jeden z Royal Marines na pokładzie potężnego sterowca typu C. Weźcie udział w widowiskowych bitwach na lądzie, morzu i w powietrzu – wyruszcie do labiryntu kanionów na mapie „Achi Baba”, wąskich przesmyków na „Zeebrugge” i na dwie dodatkowe mapy.

Dodatek wprowadza też osiem rodzajów broni oraz niszczyciela klasy L, kutry torpedowe M.A.S. oraz sterowce, dzięki którym zdominujecie walki na wybrzeżu.

Pobierz dodatek Battlefield 1 „Niespokojne wody” na swoją platformę już dziś

Battlefield 4 Drugie Uderzenie za darmo

Do 17 lipca 2018 r. posiadacze gry Battlefield 4 mogą też otrzymać za darmo Battlefield 4 „Drugie uderzenie”. Dodatek ten to ukłon w stronę klasycznych map z Battlefield 3, które zostały odświeżone dzięki możliwościom silnika Frostbite 3. Gracze otrzymają pięć nowych broni, pojazd Pustynny Buggy, dziesięć nowych zadań oraz tryb przejęcia flagi.

Pobierz dodatek Battlefield 4 Drugie uderzenie na swoją platformę już dziś

Źródło: EA, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie