Dark Souls III The Ringed City trzyma formę

0 komentarzy

Zerknijcie na nowy materiał wideo.

Namco Bandai – wydawca nadchodzącego dodatku do Dark Souls III – przedstawił nowy gameplay prosto z produkcji. Dodatek ma się ukazać 28 marca. Posiadacze PC, PS4 oraz XOne będą mogli za jego pośrednictwem odkryć całkiem nowe miasto – wspomniane Ringed City. Czekać na nich będzie kilku nowych bossów oraz groźnych przeciwników. Pojawią się również nowe bronie i czary. Głównym zadaniem będzie jednak złapanie Slave Knight Gael – całkiem nowego bohatera. Złego czy nie, tego dowiemy się dopiero pod koniec marca.

Dodatek ma być dostępny w ramach Przepustki Sezonowej oraz oddzielnie. Planowana jest również wersja GOTY Dark Souls III, ale nie wiemy, które dodatki będą wchodzić w jej skład.

Jeśli natomiast jesteście ciekawi, jak prezentuje się nadchodzący dodatek w akcji, zapraszamy do materiału wideo poniżej.

Ukończył Dark Souls III bez trafienia i na 1 poziomie postaci

Niektórzy gracze cały czas starają się wycisnąć ostatnie soki z Dark Souls III. Jednym z nich jest gracz o pseudonimie SquillaKilla, który prowadzi kanał na YouTube. Przedstawił on niedawno filmik, w którym przechodzi Dark Souls III nie otrzymując ani jednego trafienia. Ma przy tym zaledwie 1 poziom postaci. Gracz nie używa na materiale żadnej tarczy, magii oraz błędów gry.

Cały materiał trwa niecałe 3 godzin, w trakcie których SquillaKilla przechodzi całą grę. Jest więc co oglądać. Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, co sądzicie o jego wyczynie. A może znacie inne podobne materiały?

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się