Dark Souls III – DLC The Ringed City z premierowym zwiastunem

0 komentarzy

Szykujcie się na kolejną, trudną i wyczerpującą walkę.

Bandai Namco Entertainment przedstawia ostateczny trailer The Ringed City, czyli finalnego dodatku do Dark Souls III, który pojawi się 27 marca na Steam, a dzień później wyląduje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wyrusz na koniec świata w poszukiwaniu Miasta Pierścienia i staw czoła nowym bossom oraz wrogom, odkryj nowe krainy i wyposaż się w nową zbroję, zaklęcia oraz przedmioty. Przeżyj ostatni, wyjątkowy rozdział historii świata mroku, który stworzyć mógł jedynie Hidetaka Miyazaki. Nowy świat. Ostatnia podróż – tak opisano dodatek na karcie Steam.

Cóż, dla fanów Dark Souls III pozycja obowiązkowa.

Ukończył Dark Souls III bez trafienia i na 1 poziomie postaci

Niektórzy gracze cały czas starają się wycisnąć ostatnie soki z Dark Souls III. Jednym z nich jest gracz o pseudonimie SquillaKilla, który prowadzi kanał na YouTube. Przedstawił on niedawno filmik, w którym przechodzi Dark Souls III nie otrzymując ani jednego trafienia. Ma przy tym zaledwie 1 poziom postaci. Gracz nie używa na materiale żadnej tarczy, magii oraz błędów gry.

Cały materiał trwa niecałe 3 godzin, w trakcie których SquillaKilla przechodzi całą grę. Jest więc co oglądać. Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, co sądzicie o jego wyczynie. A może znacie inne podobne materiały?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się