Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Czym na tle konkurencji wyróżnia się Cyberpunk 2077?

Odkryj najnowszy tytuł polskiego studia CD-Projekt Red. Dowiedz się, dlaczego tysiące fanów czekają właśnie na tę grę. Hype sięga zenitu – Cyberpunk 2077 już w tym roku!

W ostatnich czasach wiele się mówi o tym tytule. Zarówno prasa z całej Polski, jak i międzynarodowe publikacje gamingowe nieustannie poruszają w swoich materiałach temat Cyberpunka 2077. Świat wirtualnej rozrywki skupiony jest wokół futurystycznego RPG z naszego kraju. Wynika to nie tylko z renomy studia CD Projekt Red. Jest znacznie więcej przyczyn, które za tym stoją. Zapraszamy do ich poznania.

Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 – Polska wyznacza trendy w rozwoju gier

Tytuł Cyberpunk 2077 niewątpliwie czerpie garściami z popularności Wiedźmina 3. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie geniusz twórców CD Projekt Red. Jest to marka, która cieszy się ogromnym uznaniem w Polsce. Ma także spore znaczenie dla naszej gospodarki – wystarczy spojrzeć na jej rezultaty na giełdzie i ogromne wzrosty wartości.

Wiele osób czeka na Cyberpunka 2077, mając nadzieję, że powrócą wspomnienia z premiery Wiedźmina 3. Przed wydaniem trzeciej części gry o białowłosym zabójcy potworów spora część fanów szykowała mocniejsze komputery, kupowała edycje kolekcjonerskie i czytała książki, by lepiej wdrożyć się w fabułę. Panowała wtedy istna wiedźminomania, której echo odbija się do dziś. Podobny fenomen możemy zauważyć wśród graczy wyczekujących premiery Cyberpunka 2077. To szczególnie ważny tytuł dla fanów gier komputerowych znad Wisły – to polski produkt, od którego oczekujemy niezwykle wysokiej jakości.

Cyberpunk 2077 to nowe możliwości grafiki

Nowy tytuł CD Projekt Red będzie czerpał garściami z możliwości konsol dziewiątej generacji. Dzięki Xbox Series X i PlayStation 5 gra będzie mogła zaoferować nam zupełnie unikatowe wrażenia z rozgrywki. Wszystkie interakcje, detale, klimat miasta Night City – liczymy, że wszystko to będzie stało na najwyższym poziomie.

Rozszerzone możliwości graficzne sprzętu to także wsparcie wachlarza narzędzi twórców do budowania jeszcze bardziej unikatowej fabuły. Wierzymy, że CD Projekt Red doskonale to wykorzysta, wyprzedzając pod tym względem konkurencyjne studia gier.

CD Projekt Red tworzy arcydzieła, które są rezultatem łączenia talentów, innowacji i nowoczesnych technologii

Poziom, na którym obecnie znajduje się CD Projekt Red, znacząco przewyższa inne spółki zajmujące się produkcją gier komputerowych. Zyski firmy i jej notowania giełdowe to tylko jedna strona medalu. Rewelacyjne wyniki nie byłyby możliwe bez niesamowitej jakości treści, które skupiają się na aspekcie artystycznym.

CDPR doskonale wie, jak prowadzić fabułę, jak działać na emocjach gracza i jak oddawać świat, w którym dzieje się akcja. Na Cyberpunka 2077 czekamy więc z powodu chęci odkrywania czegoś więcej, wyruszenia w dopracowany, niesamowity świat, którego nie oferuje nikt inny na rynku. Konkurencja wydaje setki gier, jednak niewiele z nich ma prawdziwą duszę, która skłania graczy do refleksji i zachwytów.

Jak przygotować się do premiery Cyberpunka 2077?

Przed oficjalną prezentacją gry od CD Projekt Red warto wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, który zapewni nam rozgrywkę w dogodnych warunkach. Wymagania tego tytułu będą dość spore – świetnym wyborem będzie komputer gamingowy Media Expert, który z pewnością sprosta oczekiwaniom graczy. Warto także pamiętać, że innowacyjna grafika opiera się nie tylko na samych podzespołach komputera. Równie ważny jest odpowiedni ekran, taki jak monitory gamingowe Media Expert.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się