Czujecie niedosyt World of Warcraft? Zobaczcie jak prezentuje się rozgrywka w nowym dodatku

Czujecie niedosyt World of Warcraft? Zobaczcie jak prezentuje się rozgrywka w nowym dodatku
Newsy
world-of-warcraft-screenshot W sieci udostępniono materiały video, na których dziennikarze z Korei Południowej testują Warlords of Draenor.
Piąty dodatek do WoW-a nie przyniesie rewolucyjnych zmian, dodając jednak trochę interesującej zawartości. Ciekawą opcją wydaje się być rozbudowa własnej twierdzy, a także zupełnie nowa kraina do eksploracji. Ma ona składać się z 7 zróżnicowanych stref, a każdą cechować mają odmienne warunki klimatyczne. Należy spodziewać się również, że natrafimy m.in. na nieznane wcześniej questy, monstra czy eventy. Rozszerzenie do popularnej gry MMORPG, ma zapewnić możliwość osiągnięcia 100 poziomu doświadczenia. Już jednak samo przekroczenie bram do Draenor, umożliwi naszej postaci awans do 90 poziomu. Dzięki temu będziemy mogli uczestniczyć w przygotowanych przez twórców wyzwaniach. Graczy rozpoczynających zabawę z produktem firmy Blizzard takie rozwiązanie na pewno ucieszy. Ominie ich bowiem wielogodzinne grindowanie (monotonne zabijanie przeciwników, w celu podniesienia levelu postaci).

Premiera Warlords of Draenor (tylko PC) została ustalona na rok 2014:

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie