Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Czekacie na Gran Turismo Sport? Gra szybko się nie pojawi

Stare dobre Polyphony Digital.

Jeden z dziennikarzy włoskiego serwisu tmag.it, miał niedawno okazję porozmawiać z twórcami Gran Turismo, a dokładnie samym Kazunori Yamauchi – szefem studia Polyphony Digital. Cyril Drevet przy okazji pograł nieco w Gran Turismo Sport, ale nie ma dobrych wieści. Otóż według redaktora, beta wersja gry ukaże się dopiero pod koniec tego roku, więc premiera zapewne nie będzie miała miejsca wcześniej niż w 2017 roku.

Jak dodaje Drevet, Polyphony podreśla, że Gran Turismo Sport nie będzie tylko Gran Turismo 6 z lepszą grafiką dedykowaną PlayStation 4. Twórcy wierzą, że będzie to całkiem nowa i oddzielna część serii, przygotowana specjalnie pod scenę e-sport.

Póki co, Sony jak i Polyphony nie potwierdzili oficjalnie daty wydania Gran Turismo Sport.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%