Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Czego Ubisoft chce od Nintendo? Najpierw ostrzega, a później przeprasza

Dwa dni temu panowie od serii Assassin’s Creed jasno dali do zrozumienia, że kończą z poważnymi grami na Wii U. Teraz pouczają Nintendo w kwestii DLC do Mario Kart 8.

Twitter Ubisoftu powitał nas dzisiaj ciekawym postem na temat dodatku do wyścigów z Mario. DLC wprowadza do świata gry samochód Mercedesa. Według człowieka z Ubisoftu może to zepsuć magię gry. – Uważajcie – mogliśmy przeczytać w komunikacie, który zaraz po publikacji zniknął z profilu firmy.

W internecie jednak nic nie ginie i PrtSc skasowanego twitta możecie zobaczyć poniżej. To jednak nie koniec sprawy. Zaraz po skasowaniu niewygodnego wpisu w jego miejsce pojawił się kolejny, z… przeprosinami.

Przepraszamy za to. Ta opinia nie reprezentuje stanowiska Ubisoftu, więc została skasowana – brzmi komunikat.

Ubisoft przeprasza, lecz niesmak wśród fanów Nintendo pozostał. Skasowany post wywołał sporo emocji w sieci i jakby nie patrzyć, nie świadczy za dobrze o profesjonalizmie francuskiej firmy, a przynajmniej – osoby obsługującej jej profil na Twitterze.

Skasowany post…

Ubisoft-twitter

… i przeprosiny od Ubisoftu

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się