Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Netflix ma pracować nad aktorskimi serialami Cyberpunk 2077 i Splinter Cell

Netflix konsekwentnie poszerza portfolio o seriale związane z grami. Po Wiedźminie czy Resident Evil, przyszła pora na Cyberpunk 2077 i Splinter Cell.

Informacja została umieszczona na portalu What’s on Netflix. Okazuje się, ze poza filmami animowanymi, planowane jest też nakręcenie seriali z aktorami.

W projekt Cyberpunk ma zostać zaangażowany Keanu Reeves. Jego obecność w promocji gry, mogłaby przysłużyć się również przy zaangażowaniu go do serialu. Kiedy możemy spodziewać się konkretów? Źródła podają, że najwcześniej gdy Cyberpunk 2077 zostanie wydany na rynek (10 grudnia 2020 roku).

Właściciele Netflixa nie zamierzają się ograniczać, w kontekście czerpania z rozpoznawalnych franczyz. Chociaż ostatnio nie słyszeliśmy o nowych grach z serii Splinter Cell, to platforma VOD planuje wydać serial osadzony w realiach znanych z produkcji Ubisoftu.

Pozostaje czekać na oficjalne oświadczenie od włodarzy wypożyczalni internetowej, którzy potwierdzą pracę nad wspomnianymi tytułami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się