Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – zapraszamy na redakcyjny Live Stream

Chciałoby się rzec wreszcie, bo w końcu po 8 latach możemy zagrać w Cyberpunk 2077. I chcemy to zrobić razem z Wami w redakcyjnym streamie.

Dziś jest dla nas dzień podwójnie szczególny, bowiem na rynku debiutuje Cyberpunk 2077. Zrozumieliśmy, że to idealna okazja, aby przygotować dla naszych czytelników coś ekstra. Dlatego dziś o godzinie 19:00 na FaceBook wystartujemy nasz pierwszy stream, w którym rzecz jasna głównym bohaterem będzie V i Night City.

Nie bójcie się o spojlery fabularne ani przesadnie głębokie analizy. Nie chcemy przechodzić za Was gry, a pokazać ogrom projektu CDPR, jego stan pod kątem technicznym i tzw. feeling. Będzie to swoisty starter do świata gry, abyście mogli przekonać się, czy warto już na premierę zamówić Cyberpunk 2077 na Steam, GOG lub w wersji na konsolę.

Mamy nadzieję, że wpadniecie do nas choć na chwilkę, przybicie z nami wirtualną piąteczkę i wspólnie przeżyjemy kilkadziesiąt minut w najnowszym dziele polskiego studia. Tak więc zapraszamy i do zobaczenia na streamie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%