Cyberpunk 2077 z fotorealizmem. CD Projekt RED oficjalnie na E3 2018

Cyberpunk 2077 ma nas przywitać fotorealizmem. Czyżby wszystko zostało odsłonięte już na targach E3 2018? Liczymy na mocny zwiastun!

CD Projekt REDpoza krótkim *beep*, które wywołało burzę w sieci – milczy w sprawie Cyberpunk 2077, a wspomniany sygnał był w zasadzie znakiem, że kampania marketingowa może wkrótce nabrać rozpędu. Kiedy polski deweloper może pokazać coś więcej?

Na oficjalnej stronie e3expo możemy zobaczyć, że CD Projekt RED znajduje się na liście deweloperów, którzy będą obecni na targach. Liczymy zatem, że E3 2018 nie skończy się na pokazywaniu nowości w Gwincie!

Deweloper tymczasem wciąż zamieszcza kolejne ogłoszenia o pracę. Jedno z najnowszych dotyczy poszukiwania Artysty Oświetlenia, którego zadaniem będzie m.in. tworzenie dramatycznego i zniewalającego oświetlenia będącego wsparciem dla fotorealistycznego renderingu. Cyberpunk 2077 ma nam widocznie zafundować prawdziwe fajerwerki i specjaliści od oświetlenia mają się przysłużyć, by wirtualny świat wyglądał jak prawdziwy.

Czekamy z niecierpliwością na pierwsze efekty. Zwiastun Cyberpunk 2077 na E3 2018 byłby naprawdę miłą niespodzianką!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.