Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 z dodatkami jak Wiedźmin 3

CD projekt RED porządnie zadbał o wsparcie dla gry Wiedźmin 3 i bardzo wysoko ustawił poprzeczkę oczekiwań odnośnie Cyberpunk 2077. Dodatki będą, choć deweloper nie chce jeszcze o nich mówić.

Podczas niedawnych targów E3 2019, Cyberpunk 2077 doczekał się daty premiery oraz wielu szczegółów. Teraz dowiedzieliśmy się, że choć w dniu premiery otrzymamy kompletną historię (bez wycinania zawartości), duże dodatki fabularne dla Cyberpunk 2077 są już omawiane w szeregach dewelopera.

Wiedźmin 3 pokazał, jak to się robi

Cyberpunk 2077 bez dużych dodatków fabularnych po tym, co zaserwował nam Wiedźmin 3? Wielu graczy po prostu nie wybaczyłoby tego ekipie CD Projekt RED. Ta ma świadomość, że oczekiwania są ogromne, lecz najpierw trzeba przygotować zamkniętą całość, jaką jest podstawowa wersja, którą otrzymamy na premierę 16 kwietnia 2020 roku.

Nie chcę psuć nikomu zabawy, dlatego powiem jedynie, że główna historia będzie bardzo satysfakcjonująca. Poznasz postacie i zobaczysz ich rozwój. Zobaczysz to przez konflikty i ich rozwiązywanie. To będzie bardzo satysfakcjonujące zakończenie. Nie wstrzymujemy żadnej treści, nie wstrzymujemy fabuły i historii, by próbować zarobić na tym lub sprzedawać ją w kawałkach lub coś w tym rodzaju. Otrzymacie całą, pełnowartościową grę – zapewnia Alvin Liu, specjalista odpowiedzialny za interfejs Cyberpunk 2077, w rozmowie z PrimaGames.

Deweloper nawiązał również do przyszłych treści dla Cyberpunk 2077, które mamy zobaczyć po premierze.

Będziemy mówić o dodatkach w przyszłości… Chcemy się upewnić, że wszystko jest kompletne, ale chcemy także tworzyć otwarte światy. Wiem, że kiedy grałem w Wiedźmina 3 i skończyłem podstawową zawartość, nadal chciałem wiedzieć, co wszyscy robią. Myślę, że będziemy mieli również takie możliwości dla Cyberpunk 2077 – zaznacza Alvin Liu.

Przypominamy, że Wiedźmin 3 otrzymał dwa ogromne rozszerzenia (Serca z kamienia oraz Krew i wino) oraz 16 małych darmowych DLC. Całość zapewniła kilkadziesiąt dodatkowych godzin rozrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się