Evelyn Parker z Cyberpunk 2077 - gry studia CD Projekt RED

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 wymagania sprzętowe. Zobaczcie również nowy gameplay

CD Projekt RED zaktualizował wymagania sprzętowe gry Cyberpunk 2077.

Przyglądając się podzespołom wymaganym do włączenia gry, można zauważyć sporą rozpiętość. Dzięki temu zdołają uruchomić fabularną grę akcji nie tylko właściciele najszybszych maszyn, ale również użytkownicy kilkuletnich komputerów. Chcąc cieszyć się się rozgrywką w jakości ultra z włączonym ray tracingiem, musimy zaopatrzyć się w kartę GeForce RTX 3080, jej cena rynkowa sięga obecnie około 4 tysięcy złotych.

Jeśli jesteście ciekawi jak gra prezentuje się w akcji na najbardziej mocarnych kompach, koniecznie obejrzyjcie gameplay udostępniony przez CD Projekt RED. Obecność neonów rozsianych w mieście Night City sprawia, że sposób w jaki rozchodzą się promienia światła robi fenomenalne wrażenie.

Jeśli nie wydarza się żadna katastrofa, to dnia 10 grudnia powinniśmy móc na własnej skórze przekonać się jak to jest zanurzyć się w dystopijnej rzeczywistości wykreowanej przez Mike’a Pondsmitha.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się