Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 na krótkim wideo. Pustynia i samochód rodem z Mad Max

Studio CD Projekt RED wrzuciło na Twittera krótki filmik pozwalający nam zerknąć na The Badlands, jeden z regionów, który zwiedzimy w oczekiwanej polskiej grze.

REDzi podzielili się ze światem kilkusekundowym klipem z Cyberpunk 2077. Możemy na nim zobaczyć samochód inspirowany filmem Mad Max: Na drodze gniewu. Polski deweloper pokazał auto w piątą rocznicę postapokaliptycznego dzieła.

Na szczęście samochód – nazwany Reaver – nie jest zwykłym hołdem złożonym marce Mad Max, ponieważ będzie on dostępny w grze i siądziemy za jego kierownicą. Polacy tłumaczą, że jest to 1000-konna zmodyfikowana wersja pojazdu Quadry Type-66, którym jeżdżą członkowie gangu Wraith.

Gangsterzy z Wraith walczą o wpływy z grupą Aldecados i spotkamy ich na przedmieściach Night City – pustynnym regionie The Badlands. To właśnie w tym otoczeniu Reaver prezentuje swoje wdzięki.

Przypominamy, że data premiery Cyberpunk 2077 została ustalona na 17 września tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się