Cyberpunk 2077 ponownie przesunięty? CD PROJEKT dementuje plotki

0 komentarzy

W sieci pojawiły się doniesienia, jakoby premiera Cyberpunk 2077 miała zostać ponownie przesunięta. CD PROJEKT RED oficjalnie zdementowało plotki.

Cyberpunk to zdecydowanie najgłośniejsza gra ostatnich lat. Na premierę czekamy już bardzo długo, wielu graczy traci cierpliwość, a sytuacji nie ułatwiają przesunięcia daty wydania produkcji.

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby CP 2077 miało zostać ponownie przesunięte. Za przeciek odpowiada osoba, która wcześniej przewidziała datę konferencji Nintendo Direct i anulowanie tegorocznego E3.

Według CD PROJEKT RED doniesienia są nieprawdziwe. Przedstawiciele studia skomentowali sprawę i zdementowali plotki.

Mamy zasadę, że nie komentujemy plotek i spekulacji. Tym razem jednak potwierdzamy, że zaktualizowaliśmy zawartość (naszych social media – przyp. red.) aby odzwierciedlała nową datę premiery, czyli 10 grudnia.

– komentuje CD PROJEKT RED dla IGN

Pomimo zaprzeczenia plotkom, autorka lub autor przecieku podtrzymuje swoją opinię.

Tak czy inaczej, wciąż są to tylko plotki, którym na ten moment zaprzeczyli deweloperzy. Powyższe posty z Twittera należy przyjmować ze sporym przymrużeniem oka.

Kolejne przesunięcie daty premiery gry dość mocno odbiłoby się na i tak mocno nadszarpniętej reputacji CD PROJEKT RED. Gracze są bardzo zmartwieni przedłużającym się czasem oczekiwania i ciężko się im dziwić. Mimo to, jeśli Redzi potrzebują jeszcze trochę czasu na doszlifowanie gry, to najwyraźniej warto poczekać.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się