Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 – premiera dodatków i trybu multiplayer też opóźniona

Studio CD Projekt RED nie tylko opóźniło datę premiery Cyberpunk 2077. Również DLC i tryb sieciowy zaliczą obsuwę.

W sumie można się było tego spodziewać, ale teraz mamy jasność. Za opóźnieniem CP 2077 idzie opóźnienie dodatków do gry oraz modułu sieciowego. Taka informacja została potwierdzona podczas niedawnej konferencji CD Projektu z inwestorami.

Biorąc pod uwagę opóźnienie w wydaniu CP77, należy liczyć się z proporcjonalnym opóźnieniem w wydaniu takich potencjalnych rozszerzeń. Jak dotąd nie ogłosiliśmy nic na temat spodziewanego terminu ich publikacji – są w fazie produkcji; oczywiście nie mamy ich gotowych „w szufladzie”. Rozszerzenia trzeba najpierw przygotować – przyznał Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projektu.

Co do wersji multiplayer – tu sytuacja jest podobna, jak w przypadku rozszerzeń; wydanie tej wersji zostanie proporcjonalnie opóźnione, ale mówimy tu o nieco odleglejszej przyszłości – dodał Nowakowski.

Przypominamy, że data premiery Cyberpunk 2077 została przełożona na 19 listopada 2019 roku. Wcześniej planowano wydać grę 17 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%