Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – pobierz za darmo na PS4 motyw najemnika mrocznej przyszłości

CD Projekt RED ma miły prezencik dla wszystkich posiadaczy konsol PlayStation 4. Dynamiczny motyw Cyberpunk 2077 jest już gotowy do pobrania.

W PlayStation Store wylądował Cyberpunk 2077 — Motyw najemnika mrocznej przyszłości, który przemieni menu naszej konsoli w terminal prawdziwego netrunnera.

Motyw zawiera tła, ikony, dźwięki oraz muzykę inspirowaną nadchodzącym tytułem studia CD Projekt RED. Poniżej możecie zobaczyć filmik prezentujący theme w pełnej okazałości.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Zagramy na PCPS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się